Menu

Tīņu Sekss (18+)

- Garie Stāsti, Romantika

Zvans pie durvīm… -Beidzot…- Keita nodomāja un skrēja lejā pa privātmājas kāpnēm… Atvērusi durvis viņa pamanīja Reini.. Viņi abi devās uz Keitas istabu, kur valdīja romantiska rožu noskaņa… Meitene gribēja ko vairāk par pāris skūpstiem ar Reini… neviena nebija mājās… Reinis noskūpstīja kaislīgi Keitu.. Viņš novilka sev kreklu, tas lika meitenei ietrīsēties.. kā nekā pirmā reize… Arī Keita novilka savu krekliņu… Pēc pāris minūtēm abi bija apakšveļā- bokseršortiņos Reinis un stringos + erotiskā krūšturī Keita.
Viņi apsēdās Keitas gultā, kur bija izkaisītas rožu lapiņas… Reinis skūpstīja meiteni un viņi jau apgūlās… Zēns skūpstīja viņas kaklu un atraisīja Keitas krūšturi.. Diez gan lielas bija Keitas krūtis, priekš 15 gadīgas meitenes… Tad viņš novilka meitenes stringa biksītes… Keita diez gan ilgi bija skuvusi savu vāverīti. Tad Reinis novilka savus šortiņus un atklājās viņa garais penis… Keita apskāva zēnu un bija tik laimīga… Vispirms viņš izvilka no bikšu paciņas prezervatīvu un nometa gultā… Keitas roka maigi glāstīja Reiņa nedaudz spalvaino peni… Viņa skūpstīja zēna muskuļotās krūtis… Tad Reinis uzvilka savu prezervatīvu, taču vēl nebāza peni meitenes vāverītē… Viņš apguldīja Keitu un glāstīja viņas pežiņu.. Zēns iebāza vienu pirkstu viņas makstī… Tad jau divus… Keita iekliedzās kaifā… Reinis to darīja arvien ātrāk… Tad viņš izpleta meitenes kājas plati… un vadīja savu lielo draugu viņas smalkajā pežiņā… ahh….
**
pēc 10 minūtēm zēns izvilka ārā… viņš ar mēli pieskārās viņas kaunuma lūpām.. tad ar pirkstiem tās papleta un laizīja viņas klitoru… Keita juta, ka jāsniedz bauda Reinim.. viņa paņēma viņa peni mutē un ar mēli laizīja tā galviņu…. tad pāris apskāvās un skūpstījās… ilgi, ilgi… viņi lēnām sāka ģērbties un sarunāja tikties nākamajā dienā…

Leave a Reply

Your email address will not be published.