Menu

Sanita, Liene un Vibrators

- Svingeri

Tas viss sākās jau nedēļu iepriekš, kad mēs ar Lieni spēlējām šahu. Uzvarētājs varēja prasīt no zaudētāja visu,ko vien vēlas. Par laimi es uzvarēju.

Tā bija vēla trešdienas pēcpusdiena. Lienes vīrs bija darbā, bērni skolā. Ciemos bija ieradušās divas draudzenes Sanita un Ilze. Es strādāju pagalmā. Ārā bija liela svelme un es izdomāju, ka vajadzētu atveldzēties mazliet – tā sacīt – atvilkt elpu.
Es iegāju virtuvē, kur atradās visas kārdinošās sievietes. Es paņēmu krūzi un ielēju tajā ūdeni. Dzerot es apskatīju viņu augumus. Viss iekārojamākais bija Lienes. Te, nemanot, es atcerējos neseno šaha spēli. Noteikumos bija teikts ka varu iegūt visu- tātad arī trīs apburošas sievietes pēcpusdienā- kā vēlu saldo ēdienu.
Lienei mugurā bija plāna vasaras kleita. Es nemanot pietuvojos viņai no muguras un mana roka paslīdēja zem vasaras plānās kleitas, starp viņas slaidajām kājām. Klusi vārdi ausī iečukstēja – izgērbies un izģērb arī savas draudzenes.Visas sievietes pazuda blakus esošajā istabā. Es lēnām izģērbos, domādams par to, kas notiks.
Pēc piecām minūtēm starp durvīm parādījās trīs kaili augumi. Tie lēnām man tuvojās. Visas trīs nokrita ceļos manā priekšā un pēc kārtas sāka sūkāt manu dzimumlocekli. Viņas to darīja kāri, it kā vēlētos no tā kaut ko izdabūt. Viņas to sāka sūkāt no paša gala, ievadot savās mutēs ar vien dziļak un dziļāk. Mēs ar Lieni saskatījāmies un mēs sapratāmies, viņa satvēra manu daiktu un sāka to sūkāt to tā, it kā no tā būtu atkarīga viņas dzīvība. Sanita tikmēr uzkāpa uz virtuves galda un plati pavēra kājas. No starpenes notecēja pāris pilītes, kuras Ilze veikli ar mēli savāca. Redzētais mani tā uzbudināja, ka es satvēru Lienes galvu un sāku dzīt savu daiktu viņai mutē. Pēc neilga laika es arī viņas mūtē beidzu. Taču es nebut vēl nedomāju pames šo pasākumu.
Es palūdzu Lieni un Ilzi pieturēt Sanitas kājas. Es ātri ar strauju kustību ievadīju savu daiktu viņā. Atskanēja baudas pilns kliedziens. Es turpināju atri un spēcīgi drāzt Sanitas peteni. Abas meitenes ar vienu roku turēja Sanitas kājas, betr ar otru berzēja savas kajstarpes. Man tika iedots vibrators ,ko es lēnām un maigi to ievadīju to Sanitas pakaļā. Tagad Sanita no dubultas baudas kunkstēja divreiz skaļāk. Ilgi nebija jagaida līdz Sanitas augumu pārņēma spēcīgi drebuļi un starp kājām izšļācas vesela upe ar spermu.
Nevēlēdamies atslābināties es pagriezu Ilzi ar pakaļu pret sevi. Sanita tikmēr lēnām piecēlās no galda un izvilka no sevis vibratoru. Liene palūdz, lai Sanita to ievada viņā no aizmugures. Ilze tikmēr man pusbalsī pateica-izdrāz mani pakaļā. Šie vārdi mani iedvesmoja un es sāku Ilzi drāzt viņas mazajā anālajā caurumā. Es viņu drāzu tā kā vēl nevienu sievieti nebīju drāzis- ātri, spēcīgi un ritmiski. Visu drāziena laiku, es klausījos savdabīgu duetu – Ilzi un Lieni. Abas skaļi kunkstēja. Pienāca brīdis, kad kunksti sāka mīties ar skaļiem vaidiem. Sanita sāka triekt spēcīgāk vibratoru Lienes pežā. Arī es nežēloju Ilzes pakaļu. Atskanēja skaļi abu meiteņu kliedzieni, un abas uzgūlās uz galda.
Pēc neilga brīža visas atkal notupās manā priekšā un, godinot daiktu nolaizīja pēdējās spermas paliekas no tā. Vēlāk mēs nolēmām, ka kaut kas tāds ir jāatkārto.

5 thoughts on “Sanita, Liene un Vibrators

Elvijs

sniegšu oralo seksu 25949042

Reply
Elvijs

vai jebkuru citu veidu, kā arī nodejošu un izmasēšu tā kārtīgi 25949042

Reply
lizel

izklausās interesanti 🙂

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.