Menu

Mīlestība, Cerības un Vilšanās.

- Orālā bauda

Šis ir kārtējais stāsts par pieviltam cerībām un mīlestību. Tik nezinu ar ko lai sāk. Ar manas draudzenes nodevību vai puiša cūcību.
Ar šo vīrieti bijām kopa vairākus mēnešus, vis bija, liekas, ideāli. Neplānojam kopīgu nākotni, vienkārši dzīvojām. Abiem mums bija jānokārto attiecības ar pagātni, tāpēc… dzīvojam mirklim. Bet uzskatījām sevi par pāri, pavadījām kopa jaukus brīžus… Pienāca kāds jauks sarikojums, no kura man diemžēl bija jāaiziet ātrāk. Negribēdama būt egoiste, savam vīrietim teicu, lai paliek un izklaidējas. Bet… Tur bija ari mana draudzene. Varbūt draudzene pēdiņas?!
Par šo meiču ir cits stāsts. Pirms attiecībām ar šo vīrieti, bija vel kāds, kuru viņa man burtiski nocēla. Tas vīrietis izrādījās ņerga, nekam nederīgs, tāpēc dusmas ātri pārgāja. Piedevu. Bet šoreiz. Zinu, mans vīrietis bija iedzēris par daudz. Un viņa, viņa bija totāli bez sajēgas. Bet no rīta atradu šos kopīgi guļam. “Draudzene” liedzas, ka nekas nav bijis, ka kopīgi aizgājusi gulēt, vīrieti – kops tā laika nav rādījies acis. Kad pēdējo reiz zvanīju, teica, nevēlas par to runāt.
Ziniet, tagad tāda sajuta, ka pasakaini piečakarēta. Pamatīgi izdrāzta un piekauta… Mana sirds…

Leave a Reply

Your email address will not be published.