Menu

Vīriešu sekss par naudu

- Uncategorized

61. Dark-horse – Būtībā jau vienalga,  ja var pārdot gan miesu, gan dvēseli. Ja pārdot, tad arī nopirkt. Prasts tirgus sanāk.  Ko teiksi?
62. Fast-boy – Lielās līnijās tev taisnība. Pārdot var visu, cena esot visam.  Uz kurieni velc Dark-horse?
63. Dark-horse – Tu saki, ka esi ar mieru ņemt B savā paspārnē.  Sanāk, ka tu esi ar mieru ieguldīt savu naudu, būtībā pirkt.
64. Fast-boy – Nu tu ar salīdzini pirkstu ar pim..  Šinī gadījumā nesaka, tavs, mans, bet mūsu un kopējs.  Tas nav darījums. Tu ģimenē arī skaiti cik esi ieguldījis, čekus pieprasi?
65. Dark-horse – O’kay! Lai būtu tā kā tu saki.  Bet ja B savu artavu ģimenē ieliek nopelnot uz paneļa, tad jau arī tas neko nenozīmē.  Ģimenes dēļ taču.
66. Fast-boy – Tas uz papīra smuki izskatās. Dzīvē tā nenotiek Dark-horse.
67. Dark-horse – Labi, iziesim no pretējā.  Ja B jūsu mīlestības dēļ būtu ar mieru stāvēt uz paneļa,  vai tu savukārt Fast-boy, varētu uz paneļa nostāties pats, lai VIŅŠ to nedarītu?  Runā, ka patiesai mīlestībai nepastāv šķēršļi.
68. Fast-boy – Patiesai mīlestībai protams nepastāv.  Tomēr tavā interpretācijā tumšais-zirdziņ ir nevis mīlestība, bet drīzāk gan apsēstība, pārspīlēta (pataloģiska) pašuzupurēšanās, ja gribi precīzi.  Agri vai vēlu šādas BF ģimenes attiecību modelis radīs šķelšanos un tā izjuks, agri vai vēlu.
69. Dark-horse – Tu tā arī neatbildēji. Tu B dēļ, mīlestības vadīts ietu uz paneļa, vai arī nē?
70. Fast-boy – Es paldies Dievam arī daudz ko citu pieprotu, lai naudu pelnītu. Labi apmaksātus darbus ar big money.  Bet visam vienkārši nepietiek laika. Nē, uz paneli neiešu, ij neceri.
71. Dark-horse – Big Money it is cool!  Arī uz paneļa varot labi nopelnīt – no Ls 5 un līdz?.  Lai būtu uzskatāmāk, klausies:
No kūrorta mājās brauc divi “naktstauriņi”. Viena saka: – Es nedēļas laikā vienam atdevos un viņš man uzdāvināja gredzenu Ls 1000 vērtībā. Otra atbild: – Es arī nedēļas laikā nopelnīju Ls 1000. Pirmā paskatās uz viņu un saka: – Es par tevi labi ja Ls 1 maksātu. Otra atcērt: – Es jau arī vairāk neprasīju.   Kāda ir stāsta morāle? Big money var nopelnīt dažādi.
72. Fast-boy –  B protams ir vēl tā Super odziņa kas varētu, kā tu saki labi nopelnīt, jo dārgi maksā.  Bet ne jau tāpēc es viņā ieķēros.  Galvenais viņam ir galvā, nevis kā vairumam – starp kājām. Ieķēros viņā tāpēc, ka esam līdzīgi tieši tādā ziņā.
Runā, ka mīlestība acīm uzliekot klapes un trūkumus neredzi, bet tici man, es nepārvērtēju viņa potences.  Arī gultā mēs esam ideāli – augstākā pilotāža.   Par to var dvēseli pārdot.
73. Dark-horse – Es zinu to, vari nestāstīt man.  Tātad tu Fast-boy gribi B kā savu BF un esi ar mieru viņā ieguldīt līdzekļus.  Tu vienīgi baidies no finasnsiālām problēmām sakarā ar studijām LU.  Vai pareizi saku?
74. Fast-boy – Principā jā. Kas tev Dark-horse ir padomā?  Sper vaļā.
75. Dark-horse – Labi.  Par savām studijām Fast-boy tu vari neuztraukties.  Ja vajadzēs, es varēšu tās apmaksāt. Es zinu savu cenu.  It is big, big money.  Sīknaudā netaisos izmainīties.  Pieredze nav liela, divas reizes biju spiests to darīt, lai nenomirtu badā. Ja tu pieļauj šādu extrēm kā galējo variantu finansiālu problēmu risināšanā, tad nekas nevar liegt būt man būt par tavu boy-friend’s.    Es jau arī tevi mīlu, tikai neizrādīju.  Nejauši uzdūros šai diskusijai un nolēmu parunāt ar tevi.  Es arī kā ieinteresētā persona un ar nepacietību gaidu to dienu, kad varēšu uzzināt, kādā grupā esi iekļuvis – maksas vai budžeta.  Tas protams nenozīmē, ka nevari mēģināt mani pavedināt.  Vispār vakarnakt Purvā bija cool.  Thanks!
76. Fast-boy – Crazy World!  Shock & butter!  Tas Dark-horse ir kaut kāds sviests!  Jeb vienkārši gribi panākt, lai es ar B ātrāk parunājos?  Viņam kā zinu šeit ir cits niks.  Kas tādā gadījumā ir Dark-horse?
77. Fast-boy – Dark-horse, I don’t belive You! Tomēr eļļu ugunī pielēji. Hmm… paredzamas interesantas sarunas ar abiem sīkajiem.
78. Topiņš – Puikas, pastāstīsiet, kā šis seriāls beidzās?
79. Angry – Jā, jā! Diviem brāļiem viens sapņu princis! es gan gribētu, ka mani mans brālis ciena un es cienu viņu. tad lai kā būtu es atturētos līst brāļa gultā. un kas ir devis garantiju, ka iegūsi brāļa draugu un tūlit pat to nepametīsi, jo vairāk jau nebūs interesanti, viņš tavējais. neviens no jums vairs tā lāgā nevarēs skatīties acīs brālim. P.S. vai tiešām jebkura mīlestība (DRAUDZĪBA) jāsabojā caur gultu.
80. Emis – Topiņš seriāls beidzas ar to ka abi brāļi sastrīdējās un nevienam ne otram netika drauģels.. Tā kā nebija vērtības šitajai jezgai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *