Menu

Vīriešu saruna turpinās

- Uncategorized

21. Japy – Nu tad, tad jau nav nekādu šķēršļu, vai kā? Ja jūs viens otru atradāt tad viss ir labi. Vai kas tevi moka vēl?
22. Fast-boy – Viņš grib būt 100% par savu nākotni.  Es jau arī.  Ja būs jāstājas maksas grupā un nespēšu viņu pārliecināt, nožnaugšu vai sarīkošu krievu ruleti.  Man jau no tā visa brauc jumts. Nu re, sāku jau muļķības runāt.
23. Vairis – Ja jāizvēlas starp karjēru un mīlestību, iesaku izvēlēties karjēru. lai gan tas ir atkarīgs no konkrēta cilvēka vērtību sistēmas. Pirms diviem gadiem būtu izvēlējies mīlestību, tagad nu nekādā gadījumā!  Karjēra paliek, cilvēki mainās.
24. Vairis – Man izklausās pēc aizraušanās.
25. Fast-boy – Vairis Viņam vairāk karjēra prātā, man.. Hmm.. mīlestība, tad karjēra..? Netieku galā – gan vienu, gan otru man vajag! Es pat nezinu kā rītā ekšus nolikšu. Ne pagulēt, ne pamācīties.. Viņš jau reāli IR mans, jautājums KĀ viņu panemt?
26. Topiņš – Klau, puikas,  ko jūs tur sarežģījat. Kaut kādas slīpas nākotnes domas utt. Nekad nav iespējams visu paredzēt līdz galam. un jo tuvāk nāks vecums, jo vairāk sapratīsiet, ka svarīgākais ir darīt to, ko gribās, nevis to, kas ir prātīgi. Ja pareizi sapratu, līdz septembrim jūs neviens netraucēs un ārā no dzīvokļa nemetīs. Nu tad ļaujaties fantastiskai vasarai, varbūt tās būs skaistākās tava mūža atmiņas! Un lai ir vienalga, kas notiks rudenī – līdz tam vēl 10000 veidos var mainīties apstākļi pilnīgi neiedomājamā veidā. Varbūt pēkšņi abi kļūsiet miļonāri vai aizbrauksiet dzīvot uz Čīli. Ko ne?  Just – ļaujies karstai, skaistai vasarai!
27. Dewil – Topiņš.. es jau sen konstatēju, ka sapņojot par nākotni, galu galā nākotnes naf..
28. Topiņš – Bet varbūt īstā problēma ir tāda, ka nemāki puisi uzrunāt  tur jau nav nekas īpaši savādāks, kā sadraudzēties ar meiteni (ja esi bi, tad zināsi)  be creative! un beidz besīties, jo uzvilktam iespēja visu sačakarēt ir daudz lielāka.
29. Grifons – Uzmetot aci sākumā aprakstītajai situācijai, rodas sajūta, ka tas tiešām ir meksikāņu seriāls, bet, sekojot komentāriem, atklājas tās dabiskums. A un B ir bijušie BF, kuri vēl arvien ik pa laikam pārguļ (nepiedodami). A un B ir divas barojamas mutes, kuriem visa dzīve vēl priekšā (jūtu līdzi C). C grib B un karjēru (nabaga C). Jautājums – kā C paspēj tagad uzturēt A un B un mācīties (kur rodas nauda tagad)? Bet visus faktus sakārtojot ir skaidrs, ka kamēr A un B ik pa laikam gulēs kopā C tur tik un tā nebūs vietas. Atkal jautājums – kāpēc C to vēl pacieš, un vai A zin par C jūtām pret B? Ja zin un guļ, tad tas vēl vairāk parāda tikai B un C attiecību nestabilitāti un nākotnes neiespējamību, jebšu attiecības trijatā. Runājot par matereālajām lietām – ja jau puiši dzīvos visi kopā, tad kādam/kādiem būs jāuzņemas apgādnieku loma, savukārt absolūti negodīgi būs kādiem/kādam to uzgrūzt citam. Tieši tāpat ir jautajums, kāpēc “smalkjūtīgais” tēvs ir pametis divus nestabilus jauniešus pašplūsmā vēl uz nabadzības sliekšņa (viena mute šur vai tur neko nemaina)? Skaidrs ir viens, ka lai ko te diskusijā kāds teiktu, lēmumu pieņems pats C. Bet manuprāt šeit nav jautājums ko darīt C, bet gan ko darīt visiem – gan A, gan B, gan C. Ja C grib uznemties visu situāciju tikai uz sevi un sevi mocīt, tad tā ir viņa paša problēma – tur neviens nepalīdzēs. Taču vislabāk būtu visiem ielikt savu artavu šajā situācijā – tas būtu kaut ko ziedot no sevis visu labklājībai un laimei.
30. Topiņš – Grifon, prātīgs puisis  esi tas, ka A & B pa reizei pārguļ nav nekas nosodāms, kamēr abi ‘brīvi’. ja nu vienīgi pačakarē savas smadzenes, jo kamēr reizi pa reizei guli ar cilvēku, tikmēr ar viņu saglabājas emocionāla saite (un lai ko viņi abi stāstītu C). Patlaban tāpat A, B & C no kaut kā barojas un nekas īsti nemainīsies, ja B kļūs C BF. Vismaz pa vasaru nē. Bet ja C tagad mēģina izplānot, kā tuvākos 40 gadus uzturēs B..  nodzīvojiet sākumā līdz septembrim. Un vēl C uz sevi savācas veselu kaudzi atbildības par citu cilvēku dzīvi.  Par to – pats vainīgs, lai nomierinās un padomā mazliet racionāli, vai izrunājas ar kādu daudz maz pofigstisku draugu/draudzeni.
31. Helpy – A-B-C – mīlas strīsstūris.. Ir ko palauzīt galvu..
32. Dadzis – Fast-boy, Tu jau ar B atklāti parunāji, tā no sirds?
33. Fast-boy – Nē, baidos iztramdīt. Kaut kad vēlāk.
34. Dadzis – Tu jau esi viņu dabūjis?
35. Fast-boy – Nesapratu Dadzis? Kā dabūjis? Tu par ko?
36. Dadzis – Pārgulējis esi?
37. Fast-boy –  ? Dadzis?
38. Dadzis – Gultā.  Saka, ka palīdz risināt jautājumus.
39. Fast-boy – Tu visus jautājumus tā risini?
40. Dadzis – Dažreiz. Pamēģini, varbūt ka līdzēs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *