Menu

Viņš 1 septembrī dabūja BF.

- Uncategorized

171. Fast-boy – Labi Dadzi. Novēli mums veiksmi.
172. Dark-horse – Gan viss būs labi.
173. Dadzis – Turieties, nenoguliet darbu, vēls jau.  Good luck, boys!
174. Fast-boy – Gan jau viss būs labi.  Bye!
175. Dadzis – U-ūūū!  Te kāds ira?  Kas jauns…?
176. Miķelis – Katru dienu ir kas jauns, ja kas.  Dzīvojam, strādājam, mīlējamies..
177. Dadzis – Ko netā nerādāties?  Kā Fast-boy fāterim.
178. Miķelis – Trešdien sanagloja, bet šodien ārsts pateica, ka 3?! menešus uz tās kājas nevarēšot balstīties(?)  Ja jau sanagloja, tad jau labi jadzīst.   Ko mums viņš būs jākopj?  Brrr.. Mēs ar Fast-boy meklējam mitekli.  Nevar uz Manx kakla sēdēt. Labi vēl, ka darbu mums sameklēja.
179. Dadzis – Nu tač laikam sarežģīts lūzums, vai slikta vieta.  Bet cilvēku gan nedrīkst pamest likteņa varā.  Ne vienu pašu, nedz Manx uz kakla. Kad izveseļosies tad varēsiet skaidrot attiecības.  Piekrīti?
180. Miķelis – Mums pat netam laika nesanāk, bet te vēl tas..  Hmm… Tu tiešām domāji, ka mēs Fast-boy fāteri pametīsim? Labi gan Tu Dadzis pa mums domā.  Man naff ko teikt.
181. Dadzis – Es jau neko neteicu par jums sliktu, Tu pats liki manīt. Par mitekli es jau kādreiz teicu.
182. Miķelis – Labi, čavina, ja kas, dosim ziņu.  Nav vairāk laika, Fast-boy velk uz neratnībām šovakar.
183. Dadzis – Labi. Sveicini pārējos! Neaizmirsti, ka rīt uz darbu.  Dark-horse jūs liek mierā?
184. Miķelis – Ugu, pasveicināšu.  Tiksim laikā, suns modina. Liek mierā.  Sveiciens no Fast-boy.  Viņš man vairāk neļauj te sēdēt,  velk prom… Bye.
185. Miķelis – Dadzis parādies.  Mums teff i vajag sakarā ar to mājvietas piedāvājumu. Steidzami.
186. Dadzis – Zvaniet,  brauciet,  šodien,  gaidu,  vakarā.

187. Dark-horse – Tā, tā, tā..   Kamēr es pa Eiropu un Spāniju ņemjos, tikmēr visi izklīduši.  Manx. Dzirdēju, esi palicis gluži viens mājās.  Pietiks pūsties, kas bijis bijis.  Salīgstam beidzot mieru.   Līgkopp? Es tiešām Tevi gribu.  Ķlūsti mans boy-friend’s a, ko saki?   Neklusē, saki kaut ko..
188. Alfa – Dark-horse, vai tad nevajadzēja šādu ziņu rakstīt priv? Bet, nu vienalga, lai Tev veicas.
189. Dark-horse – Nu re, Alfa, nenocietos.  Vinnēju no Manx suni, bet man viņu nevajag,  pašu gan.  Nespīd laime manā dārziņā.  Viņš 1 septembrī dabūja bf,  bet es esmu bešā.  Negribu suni,  gribu Manx.
190. Gaubica – Procital ja tvoju bedu i vpervie v zizne smejus nad bedoj! Ahahahaha, prosti, hahaha, prosti, uahaha, prosti, hāhā.. Moj tebe sovet – OBRATIS ZA POMOŠU V GLJAG! Uahaha. Prosti, esli mozes! Hahaha..
191. Manx – Gaubica. U nih všo sloziloš. Všo stalo na svoji meta.  Da i ja sebe dostal BF.  Aš 1-go sentjabra, naznačennom meste, naznačennij čas.  U nas u vsex, vsjo porjadke. It is real life.
192. Dark-horse – Manx, kas tevi aiz mēles rausta.  Nu dabūji, dabūji.  Gribi lai citiem skauž?  Vispār jā, lai skauž..  Es arī dabūju ko gribēju   he he..
193. Dark-horse – Te baigi daudz gribošo, it sevišķi vienai naktij.  Tikai vārdos meklē boy-friend’u.
194. Manx – Dark-horse, beidz plāpāt.   Klūšu dusmīgs un paliksi gribot.
195. Fast-boy – Ņu re, Fast-boy diskusiju iesāka, Fast-boy to arī nobeidz.  Me ir laimīgs un apmierināts, boy-friends pie sāniem,  dzīve iet savu gaitu un mēs esam laimīgi,  pašpietiekami un apmierināti.  Me iet prom  un visiem vēl atrast savu otro pusīti, nekašķēties savā starpā par sīkumiem.
Good luck boy’s and girl’s
See you later! Bye!
196. Remis – Hihi..jauki.. Fast..
197. Fast-boy – Jā, Remis, šie ir mani pēdējie komentāri. Deaktivizējos..  Čupojaties,  meklējat viens otru,  turpiniet savu Amoka skrējienu.  Me ar Miku pametam pļāpu čatu..   Good luck, pionier!
198. Dark-horse – Man tevis Fast-boy dikti pietrūks.   Good luck!  Sveicini Miku.
199. Dadzis – Nu, un kā viss beidzās?
200. Imkus – WOW Dadzi, ilgi neesi rādījies.  Viss kārtībā, ak cienījamā kundze,  (sorry, no dziesmas vārdus neizmetīsi), viss kārtībā. Visi dzīvi un veseli.  Kad atrādīsi savu BF?
201. Dark-horse – Imkus..  Nu jūsu dēļ viņš nemeklēja sev boy-friendu,  nu tagad nemeklē mūsu ar Mārča dēļ..  Vispār tev superīgs fāters,  tikai vienreiz man uzbrauca šo četru mēnešu laikā..  Kā tur palika ar to braucienu uz Stokholmu?  Varbūt aizšaujam tomēr pirms Jaunā gada?  Gan jau suņa operācijai naudu atradīsim, ja tiešām būs vajadzība..  Tas, ka viņa rej uz tevi un Miķeli, ir jūsu pašu vaina – reti nākat ciemos..  Kad taisām to tūri pa Dievnamiem, rīt vai parīt?
202. Imkus – Mjā..  Skonto izstādē iznāca aplaušanās.  A ko, saki iepatikās tā baznīcu tūre?  Pagāns būdams grauzt dievmaizītes nometies ceļos.. he he..  Mārtiņš ne par ko negribēja. Sak’, tā būtu zaimošana..  Maybe, maybe..  Katram savs dievnams..  Labi, maybe Vācijas brauciens spīd..  Gan jau laikus uzzināsi.. Paspēsim vēl uz Jaungada baznīcu tūri.. Varbūt vēl kāds mums piebiedrosies..
203. – Miķelis – Imkus  varbūt atliekam uz pavasari? Tāpat jau ar money švaki..  Vēl Mārča suņa problēmas..  Dark-horse  Kāpēc tu domā ka viņam neviena nav? Tu viņu kontrolē? Gan jau te čatā būs sev kādu atradis..  Tikai pats neatdodies, rakari..
204. – Dzīve turpinās, arī ši diskusija..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *