Menu

Tumšais zirdziņš

- Uncategorized

41. Fast-boy – Un tad tev ziņot?  Saki uzreiz, ka gribi zināt vai esam kādreiz mīlējušies un nepūderē smadzenes.
42. Manx – Fast-boy,  tu esi mazohists?  Ja jau viņš tev tā patīk, pārgulēšana par ļaunu nenāks.  Jums abiem diviem.  Vismaz zināsi ko vari zaudēt.
43. Dadzis – Nezinu.  Tu jau prasīji padomu.
44. Fast-boy – Manx.   Es neesmu mazohists. Dadzis. Pārgulēšana vai mīlēšanās…  Man tas nav būtiski šobrīd, B arī.  Vismaz uz šo brīdi tas tā ir.  Bet vispār šinī jautājumā – no comment!  Neviens taču neizliek publiskai apskatei savas apakšbikses un zeķes.  Kāpēc lai es to darītu Dadzis?   Ja kādam ir kas prātīgāks sakāms, lai saka. Es gaidīšu padomus.  Varbūt ir kas daudz vienkāršāks risinājums.  Manuprāt gulta ir tikai turpinājums divu BF attiecībām..
45. Fast-boy – Grifon  Nē, pagaidām ne A, ne B to nezina. Es tikai te čatā iznācu parunāt. Ja lasīji visu..  Nezinu, kā būt, tāpēc te par to runāju.  Par fāteri runājot, tu diemžēl nezini visu STORY. Negribu arī to te izklāstīt, bet fāterim ir iemesls lai klausītu A un arī man ja es nāktu klajā ar tieši tādu pašu lūgumu.  Finanses un piemērota (pēc vecuma es domāju) ir mūsmājas. Ko  B tur viens darītu? Tu saki, ka es visu izlemju?! Zini,  daļēji tev ir taisnība – es varu izlemt runāt ar B ātrāk vai vēlāk, patriekt vai pārgulēt – bet tikai attiecībās ar B. Ar bračku mums ir citas attiecības. Līdz martam es viņu neņēmu pierē, bet pēc tam..  Sanāca nelielas nepatikšanas un bračka mani neizdeva.  Jūtos viņa parādnieks. Attiecībā par fāteru..  Hmm.. Ja teikšu kā bija viss tas kas bija un notikās. Tu Grifon, teiktu foršs meksikāņu seriāls. Fāters arī BIJA daļēji iesaistīts, bet tas nav pa tēmu. Man interesē,  kā ar B sarunāt, sadzīvot, nepazaudēt.  Bračka pa vasaru strādā, es arī, B arī cenšas kaut ko darīt. Fāters daļēji naudu piespēlē. Topiņš,  tev taisnība.  Es apzinos to atbildību ko uznemšos par B un par sevi. Tieši tāpēc jau arī grūti..  Varbūt risināt uzreiz caur gultu kā piedāvā Dadzis?  Manuprāt tā nav izeja, bet strupceļš.  Gulta nekad nebūs kopdzīves garants, ja nesaista nekas cits. Vai man nav taisnība?
46. Alfa – Varbūt šoreiz derētu vienkārši izrunāties? Un B tad zinātu, ka pie tevis, Fast-boy, viņš var atrast patvērumu un mīļumu jebkurā brīdī, ir vajadzīgs laiks, tur neko nevar darīt, bet nekas ļauns taču nenotiks, ja tu viņam atzīsies savās jūtās, pateiksi, ko viņš tev nozīmē. Varbūt arī viņam ir kādas jūtas pret tevi, tikai neliek manīt..
47. Fast-boy – Alfa, sveiks!  Viņš to būtūbā zina pēc manas attieksmes. Arī caur bračku.  Es tikai vienkārši izliekos vēss, rādu, ka viņš mani neinteresē, vienaldzīgs.. Bet iekšā viss vārās.   Es jau līdz martam arī pret bracku līdzīgi izturējos, neņēmu pierē, kaut gan es protams viņu ļoti mīlu, gan kā brāli, gan kā BF kas pie rokas.  Tiešā un pārnestā nozīmē.  Saproti kā gribi. Būtībā kā tajā temā ko pašlaik Dorans uztaisījis.  Par tām jūtām Alfa, viss ir pareizi, bet tu palaidi garām, ka viņš meklē sev BF, kas varētu pabalstīt līdz 12 klases beigšnai, t.i. gadu.  Ja jau cilvēks divus gadus tā ir dzīvojis, viņš ir pārliecināts, ka tāda feja atradīsies. Es jau protams ārā nedzīšu, bet gaidīt tādu feju ir muļķīgi.  Vispār redzēs, kā man ies ar LU, vai tikšu budžeta, vai maksas grupā, tad jau redzēs un domās ko darīt tālāk.   Kā Tu domā, lai es viņam savas jūtas izrādu?  Buču dot, pārgulēt, tusoties kopā?  Es jau biju viņus aizvedis uz Purvu, XXL, 808..
48. Alfa – Mīļo zēn, mīlestība esot akla.  Cik saprotu, tad šis cilvēks nav pilngadīgs, ka arī dzīvo uz citu rēķina, līdz ar to vienkaršā valodā – izmanto citus.  Nezinu, vai drīkstu šādas situācijas komentēt, jo tā ir individuāla situācija, ko no malas nepārzinot, labāk ir neiejaukties, it sevišķi ar pārgudriem tekstiem un komentāriem. Taču katrā ziņā atklātība nenāk par ļaunu un, ja jau viņš vēlas izmantot citus, tad arī iesaku ņemt kaut vai līdz tai 12. klases beigšanai no viņa, kaut vai to pašu buču utt., jo līdz tai 12. klases beigšanai ir vēl janodzīvo, tad arī, kad tu viņi iepazīsi tuvāk, iespējams arī tavas jūtas var mainīties.  Vispār man šis stāsts ar brāli, bf un tēvu ir kaut kur dzirdēts.. Bet tas tā.  Nu skaties, puis, rīkojies kā sirds tev liek.
49. Grifons – Fast-boy pats no situācijas uztaisia meksikāņu seriālu. Jau dažas dienas ir pagājušas un visi viņam to viens saka kā parunāt, bet šis neklausa. Drāmas karaliene.  Bet ja nopietni – absolūti pazīstama situācija – kad saku cilvēkiem, ja grib vīrieti, lai ņem vīrieti (ja nesanāk, nesanāks, vismaz zinās), taču tad seko atrunas kad šitais un tas, un nevar, un nav pieklājīgi utt utjp. Un tad vēl neaizmirst piebilst, ka es uztveru dzīvi pārak vienkārši. Taču ja mēs paši nesarežģīsim visu, tad arī būs vieglāk. Ta mēs varam nogulēt visu dzīvi. Un ja jau tas B tik ļoti meklē to BF, tad Fast-boy (patiesībā jau slow-boy) drīz vien paliks pie sasistas siles un B atradīs citu.
50. Topiņš – Mja,  nu, puikas, riktīgu kokteili jūs tur esat saveidojuši  Es jau teiktu, ka prātīgākais ir pamest gan A, gan B, aizlasīties pavisam prom uz citu vietu un sākt jaunu dzīvi  Savukārt, ja tomēr gribi dabūt B, tad varu tikai atkārtot to, ko teica citi – GULI AR VIŅU! Savukārt par to ‘uzturēšanu’ – nu draudzējies ar viņu, bet neuzturi. tas nav tavs pienākums. manuprāt, 2 cilvēki ir kopā tāpēc ka viens otram patīk, nevis tādēļ, lai kāds uzturētu otru, un nepieprasa viens no otra neko.
51. Fast-boy – Alfa,  nezinu kur tu šo stāstu varēji dzirdēt. Taču ne jau no manis. Portāla noteikumus arī neviens netaisās pārkāpt, sevišķi jau ar nepilgadīgiem.  18 ir un okay.  Nezinu, Grifon kā ar tiem seriāliem, bet jebkurā gadījumā situācija būs jārisina pašam, gribi vai negribi. Viena lieta ir neprasīti padomi, otra ja tādus lūdz. Manx jau te vaicāja vai neesot mazohists.  Tev Grifon taisnība tādā ziņā, ka paši mēs problēmas radām, paši arī risinām.  Par slow-boy centīšos nekļūt. Rīkojos, tikai lēnām un pratīgi.. Vakar bijām Purvā.. Redzēs, varbūt šodien arī aiziesim.  Topiņš. Hmm.. Gulēšana laba lieta, esmu bijis ar viņu kopā gultā, ja tu to domā.  Bet attiecībā par to uzturēšanu, tev tomēr nav taisnība.  Viņš man nekad nav prasījis lai es viņu uzturētu. Viņš tam ir par lepnu. Es arī esmu godkārīgs, labā nozīmē.  Bet no mājām nu gan es netaisos mukt projām, kas vēl nebūs. Atkal dators gļukojas. Labi,  paldies par padomiem. Ja kas jauns būs, darīšu zināmu.
52. Dark-horse – Fast-boy, tu jau ar B atklāti parunāji, tā no sirds?
53. Fast-boy – Nē, baidos iztramdīt. Kaut kad vēlāk.
54. Dark-horse – Tu jau esi viņu dabūjis?
55. Fast-boy – Nesapratu Dadzis? Kā dabūjis? Tu par ko?
56. Dark-horse – Pārgulējis esi?  Te Dark-horse
57. Dark-horse – Fast-boy kā situācija ar B? Parunāji, vai arī nolēmi pavedināt ,kā iesaka?
58. Fast-boy – Dark-horse nē.  Neviens, ne otrs nesanāk, nav laika – ekši, darbs… Principā visu laiku esam kopā,  ja kas. Vakarnakt visi trīs tusējamies Purvā. Gulta pagaidīs.
59. Dark-horse – O’kay. Man tev Fast-boy interesants jautājums.  Principā varētu atvērt jaunu diskusiju, bet lai paliek.  Ko tu domā par PĀRDOŠANOS?  Vai tā feja kuru B gaida savā jaunajā BF, īstenībā nav pārdošanās?
60. Fast-boy – Kā tu to domā Dark-horse?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *