Menu

Smuks puika

- Uncategorized

81. Swinger – Seriāls beidzas ar to, ka brāļi mīlējas un draudziņš fotografē.. Gaidiet fotoalbumu!
82. Dark-horse – Topiņš, Angry, Emis, Dorans dziļi maldās cerot uz foto albūmu.  Fast-boy ir C, es savukārt neesmu B, bet gan D.  C ir arī cits niks, bet ne viņš, ne es nezinām B niku, tikai A niku.  Vai tiešām nesapratāt, ka paķēru Fast-boy uz zoba.  Kaut arī neko daudz mānījies gan neesmu.  Ar B mēs mācāmies kopā un piedzīvojumi gultā ir gadījušies gan ar B, gan ar C.  Ar A nav sanācis, neesmu viņa stila.  Purvā todien biju un esmu lietas kursā par visu family notiekošo.  Protams, esmu pārkāpis klusēšanas zvērestu, bet.. esmu ieintresētā puse.  Visi kas šeit ir izteikušies, kļūdas tādā ziņā, ka domā redzam A, B, C mīlas trīstūri. Tāda vienkārši pagaidām nav.  Katrs ir deklarējis savu pozīciju skaidrāk par skaidru, arī es. Ja arī kāds trīstūris ir, tad starp mani jeb D, C un (iespējams) B.  B nekad uz paneļa nav stāvējis, tam viņš par švaku, dzīzāk badā nomirs,  bet neies. Taču B uz C arī pārāk necerē, kas mani ļoti priecē.  Fast-boy met mieru B, nāc pie manis. Pazvani, papļāpāsim. Tāpat jau tu Fast-boy nesaņemsies runāt ar B līdz nezināsi konkrēti par studijām.  Met mieru tukšiem sapņiem, es esmu reāls.
83. Dadzis – Dark-horse!  Hmm.. Interesants jautājums par to pārdošanos. Tiešām gan.  Ja C studijām vajag gadā apmēram 600 Ls, tad 50 Ls mēnesī no Tevis nebūtu tā summa, kas liktu Tev milzīgi nopūlēties uz paneļa.  Interesants kļūst cits jautājums.  Kur dzīvosiet ar C – pie Tevis vai pie viņa mājās, vai īrēsiet dzīvokli?  Jebkurā gadījumā būs jāpiepelna vēl vismaz tikpat.  Tātad 100 Ls mēnesī vismaz.  Un… Kur tad Tu dzīvo pašlaik, kā maizi ēd, ja vari strādāt tikai vasarā?  Viena lieta, ja pie vecākiem, pavisam cita, ja ar Tavu pašreizējo BF.  Vai viņš maz gribēs trešo. Būsiet kā svingeri savā mīlas trīstūrī. Vispār, jo dziļāk gultā, jo vairāk boy-friend’u.  Skat, pēc laika varēs atvērt legālu bordeli.  Tu Dark-horse domā, ka Fast-boy ir tik lēti nopērkams?
84. Dadzis  – Fast-boy, nepadodies!  Ja vajadzēs, palīdzēsim kā Rebelam un pūra naudu savāksim. Man patīk happy end.  Starp citu, Dark-horse, kāpēc Tev nemest kopā kauliņus ar Fast-boy bračku?  Skanošais par maz, jeb cits iemesls?
85. Spacy – Seriāls sanācis varens. ar nepacietību gaidu nākamo sēriju – Fast-boy un Dark-horse atbildes uz nekā daudz nesaprotošā Dadzis izteikumiem.
86. Young – Fast-boy Kamēr jauni tikmēr jauki, vecs būsi nedabūsi!
87. Miķelis – Dark-horse.  Ij neceri! Neredzēt teff Fast-boy kā savas ausis. Es sākumā neiebraucu kas ir kas un kas tas pa Fast-boy.  Pēc taffa zvana viss nostājās savās vietās. Neredzēt teff Fast-boy! Ne tikai tāpēc, ka esi pārkāpis klusēšanas zvērestu. Sākumā tu runa it kā mana vārda, tad atzīsties, ka esi ceturtais.  Es tā arī nesaprotu kāpēc tu lielies, ka esi ar kādu pārgulējis vai pardevies uz panela?!?  Teff laikam tā pārdošanās ir ļoti aktuāla. Dadzis jau teff pateica ko darīt – atvert bordeli. Ja A teff i ieveda šinī čatā, tas vēl nenozīmē, ka esi ar viņu pārgulējis.  Arī ar viņa bračku C jebšu Fast-boy, tev arī nekas nav bijis. Kur teff tāda mazohistiska pārdošanās kāre pēkšņi uznākusi?  Vispār tu tumšais-zirdziņ esi nokavējis, jeb pārāk sasteidzis situāciju – vēl nav atnācis tavs laimes brīdis un savu papardes ziedu teff nāksies meklēt ar kādu citu, tikai ne ar Fast-boy.  Viņš jau ir manējais un es – viņējais. Tā mēs šodien sarunājām uzreiz pēc izlaiduma. Abi ar B sagādājam viņam dāvanu – šodien pieslēdzām internetu un katrs apmaksājam vienu mēnesi no savas kabatas. Finases, tu teiksi..  Manuprāt (un mūsuprāt) tas nav tik aktuāli, jo Fast-boy atrada mums visiem trim labu robu pie privātajiem. Protams nebūs tik viegli kā teff uz paneļa, jo būs arī kārtīgi jāpastrādā, jo maksās pēc padarītā.  Tāda ir dzīves realitāte.  Vispār skumji man palika.    Biju domājis ka esi draugs, bet.. It is your way..  Good luck!
88. Barry – Nu taisni vai kā tādā ziepju operā.  Interesanti kāds šim visam seriālam būs beigas..
89. Spacy – Labais izrādījas slikts un slikto karaspēks ir nopirkts (juprava).
90. Spacy – Jumprava, fak.
91. Manx – Fast-boy es esmu ļoti, ļoti dusmīgs.  Tu pat iedomāties nevari cik dusmīgs.  Kamēr tu ņēmies ar eksāmeniem, staigāšana pa veikaliem, ar suni un ēdiena gatavošana bija uz maniem pleciem. Nu tie visi ir garām, bet jūs ar Miķelis pat pirkstu nepakustināt.  Kompi arī uzkārāt un darbā man jūsu brāķis jālabo. Nevari vai nemāki, neķeries klāt. Miķelis, ja Fast-boy to nesaprot, tad tev gan to vajadzēja saprast, neesi jau glups.  Neesmu jums abiem nekāda apteksne, lai ar 37°C apkoptu divus BF. Man jau par to neviens nemaksā. Man jūsu medussmēnesis pie hmm..  Dodu jums abiem trīs dienas laika, lai sakārtotu māju. tikmēr būšu pie fātera.
92. Manx – Starp citu, Fast-boy, būs jāprasa fāterim, lai Miķelim atsauc akreditāciju mūsmājās. Tev nāksies viņam doties līdzi, vai nu arī viņu pamest. Jums abiem ir laiks padomāt par savām mājām. Nedomā, neesmu greizsirdīgs – kas bijis, tas pagājis. Trijatā tāpat nebūtu pareizi dzīvot kopā. Neaizmirsti, ka Miķelis savu BF (tavā personā) ir atradis, tā kā fāteris var negaidīt līdz septembrim. Labi, dodu jums laiku līdz 1. jūlijam, t.i. līdz tavai vārdadienai. Neaizmirsti izvest suni, pabarot kaķi.
93. Dark-horse – Re, re Fast-boy ko Manx dara ar jums visiem. Nebūtu tu mani atraidījis, problēmu nebūtu. Ar mani tu varētu dzīvot atseviški. Nu ko, pats izvēlējies. Apsveicu!
94. Dark-horse – Manx es neņemu ļaunā, ka man uzbrauci virsū. Atzīstu, biju vainīgs. Kā tu pats saki: kas bijis, tas izbijis.  Klau, metam lokā kauliņus.  Kāda tur atšķirība, dzīvosim četratā vai divatā? Es to pilnā nopietnībā, tu man esi tuvāks nekā Fast-boy.
95. Manx – Dark-horse rimsties! Neizmaini sevi sīknaudā.  Pārāk bieži tu maini savas domas un pārāk daudz pļāpā. Ar Fast-boy un Miķelis paši visu atrisināsim bez Tavas palīdzības. Un ar to paneli tu arī esi stipri sasmērējies. Es jau tev pagājušoreiz atbildēju. Tu savu ceļu, paneļpuika, pats esi izvēlējies.
96. Dark-horse – Manx, Tu neesi konsekvents.  Miķelis ir paneļpuika, tu suteners. Paskaties diskusijās  “Kas ir mauka?” „Manx – tiek izsolīts smuks puika!  Naudu nepiedāvāt! Pietiks ar gultasvietu” ”Miķelis – Komu otdatsa, komu prodatsa, ot kogo ļubovj zapolučit?” “Irēju mīļāko uz diviem un vairāk gadiem?” “Manx, nevajag mani izsolīt, gan pats piedāvāšos, ja būs nepieciešamība! Es, starp citu, maksāju diezgan dārgi!”  Vai atceries Manx? Un Tiger tu arī laiku pa laikam piesolies.
97. Manx – Dark-horse tu esi liels balamute. Nu rakstīju diskusijā, piedāvāju arī privātajā sarakstē. Kas tev no tā, gabals atkritīs? Miķelis ir foršs čalis ne tikai tāpēc, ka mēs viens otram bijām pirmie BF. Ja tev senča dēļ būtu jāaiziet no mājas, zaudētu tuvu BF un nebūtu kur dzīvot, es tev arī neatteiktu palīdzēt. Atkal tu bāz savu degunu kur nevajag, tiksim galā bez tevis. Ja brauksi virsū Fast-boy un Miķelis, es viņiem padoma neprasīšu. Nolikšu ātri pie vietas. Paneļpuika, tevi gaida tavs dzimtais panelis.
98. Dark-horse – Manx, tev laikam sen nav bijis čalis gultā.  Līdz 1. jūlijam varam padzīvot kopā pie manis.  Tev nebūs jāiet sūdzēties pie fātera. Tu taču esi mans draugs un zini mobilā nummuru.  Buča!
99. Manx – Ak, Dievs,  atbrīvo mani no šādiem draugiem,  ar ienaidniekiem kaut kā tikšu galā pats.  Āmen!
100. Rody – To be continued..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *