Menu

Puišu interneta čats

- Uncategorized

2. Arčijs – Ak dies.. No kurienes tu šito izrāvi?!
3. Wolfy – …Un te ieradās Don Pedro un viņā iemīlējās gan A gan B līdz neprātam..
4. Fast-boy – Tas nav meksikāņu seriāls, bet real life.  Ja gribi, tad pienemsim, ka A = Arčijs un B = Wolfy.  Nav svarīgi vārdi, bet jautājums  KO DARIT?
5. Asais – Mēs jau protams visi te varam smīkņāt, bet cik man izklausās, tad puisim tiešām tā ir liela problēma,  man pat grūti ko teikt šajā situācijā, bet viens jau nu ir tiešām skaidrs, ja tu turpināsi vilcināties ar savām jūtām un mīlestību pret viņu, tad tu noteikti viņu palaidīsi garām.  Šajā gadījumā vislabāk ir tev pašam saprast vai tu viņam vari atklāt savas jūtas vai nē, jo tu ar viņu patreiz dzīvo kopā un tu vislabāk vari zināt kā viņš var uzņemt tavu mīlestību, vai nu neuzņemt. Tu minēji arī karjēru, bet kam tad draudziņ nav svarīga karjēra, tā manuprāt jebkuram cilvēkam ir svarīga, bet ja tu dzīvē domāsi tikai par karjēru, tad tev noteikti būs ļoti grūti, jo dzīve nesastāv tikai no darba, ir vajadzīgs mīļš cilvēciņš blakus, kas ar tevi var būt gan grūtos, gan jaukos brīžos. Lai tev viss izdodas.
6. Wolfy – Fast-boy, no manis droši vien nesanāks nekāds politiķis, bet kāpēc nevar atklāti pateikt tam A, vai kurš tur bija kas? A? Ko tu vari pazaudēt? Ilūzijas? protams, to pateikt var dažādi, un tomēr ir jāpiedomā kāds veids būtu piemērotāks. Uzrakstīt vēstuli, piemēram  un uz nedēļu aizbraukt uz laukiem,  jeb uzaicināt viņu piemēram nolēkt ar izpletni kopā un pēc tam pateikt, ka mīli viņu  var jau arī piedzērties un visu izpļāpāt, bet tas, domāju ir gan visai bīstams ceļš, gan arī nesmuks.
7. Dadzis – Asais,  padomu līmenī jau viss ir jauki, bet mēs esam samērā godkārīgi.  Dotajā mirklī viņam svarīgākas finanses (studijām), bet love relationship, kā saka otrajā vietā. Es viņu pilnīgi saprotu, bet finanses..  Ja man pašam būs jāņem studijām kredīts?  Ko tad?  Tieši preti LU gan esot panelis, tā runā..
8. Fast-boy – Dadzis, tev arī tāda situācija?
9. Asais – Dadzis, bet es taču neteicu, ka viņam karjēra ir jānoliek otrajā plānā, ir jāatrod abām lietām laiks.
10. Dadzis –  Nē, vienkārši uzlaikoju tavu gadījumu uz savas ādas. Tev laikam smiekli nenāk?  Atklāti parunā ar B, jums jau nav jabrauc laulības ostā!?  Gan jau jūs divi pieauguši cilvēki kaut ko izdomāsiet.
11. Wolfy – Man liekas gan studijām, gan finansēm vairāk traucē stāvoklis, kad visu laiku domā par to, ko nevari izdarīt un galu galā jūties nelaimīgs un viss palik vienaldzīgs.
12. Fast-boy – Ja tā pa īstam, tad B finanses reāli vajadzīgas lai normāli pabeigtu 12 klasi. Man turpretim jārēķinās ar realitāti ar studijām LU. Vēl jau gan eksāmeni turpinās un to rezultātus uzzināšu labākajā gadījumā 18 datumā. Tad 11 dienas laika, lai izvērtētu situāciju.
13. Fast-boy – Wolfy, es vēl gribu pacerēt..  Zinu, ka viņš strikti pieturas pie sava plāna un to parasti arī sasniedz. Tie 2 gadi ar traģiski bojā gājušo BF ir realitāte, un viņš ir pārliecināts, ka tāds BF, kā feja parādīsies atkal. Muļķis viņš nav, gan galva, gan rokas viņam labi strādā. Un nav gluži tā, ka viņš uz kakla sēdētu. Savu naudu kopējā saimniecībā viņš arī iegulda. Un es lai viņam šādā situācijā saku, ka tāds BF var neatnākt?  Es neriskēšu to teikt. Never said never.
14. Topiņš – Smuki,  tikai es nesaprotu, ja kopā dzīvo 3 puikas – A, B & C, pie tam A & B vairs īsti boy-friends nebūs, tad kāpēc lai B & C nebūtu BF un vienalga, trijatā dzīvot zem viena jumta ar kopēju saimniecību.  Te drīzāk svarīgi ir tas, kā brālītis uztvers notiekošo – vai gribēs jūs abus izmest no dzīvokļa, vai arī parūpēsies par savu bračku un vēl arī viņa draugu. Ja tev liekas, ka otrais variants, tad vari mierīgi izrunāties ar brālīti pa priekšu.
15. Dewil – Mēmais trīsstūris sanāk, ne?
16. Fast-boy – Ne gluži tā Topiņš.  Līdz tam mēs dzīvojām trijatā: fāters, bračka un es.  Fāters smalkjutīgi līdz 1 septembrim pazuda uz citu dzīvokli. Viņš grib, lai mēs paši tiekam ar visu galā.  Protams, viņš varēja patreizējo dzīvokli ieradīt, izīrtēt B, bet bračka nebija ar mieru.  Ārā no dzīvokļa viņš mani izmest nevar, viņš gadu jaunāks un arī vēl gads jāmācās.  B mans bračka reāli vairs neinteresē. Ja viņi pirms trijiem gadiem sāka un pašlaik šad tad “jaunību” atceroties pamīlējās,  lai tā būtu.. Nu un, man ne tik daudz tā miesa interesē, bet..  ? No comment..
17. Dewil – Fast-boy.. Un kam tev tas vajadzīgs?
18. Fast-boy – No comment.  Sirdij nepavēlēsi.  Laikam jau likten’s tāds, mīlēt un ciest.  Esmu pacietīgs, bet sāp gan..
19. Japy – Nu kad viņš vairs nebūs A bf, tad arī domā ko vairāk bet tagad mēģini nedomāt par to kas nav iespējams.
20. Fast-boy – Japy. Viņš jau arī nav vairs viņa BF, vienkārši draugs. Tas skaidrs mums visiem trim. Tas vismaz tā ir uz šobrīdi.

One thought on “Puišu interneta čats

girts

sveiki visiem

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *