Menu

Puiši plūcas

- Uncategorized

101. Tusis – Kāda skaista ziepju opera, aš psc, apd***ies var.
102. Rody – Tusis, tev jāskrien uz kaut kurieni, bet šī ziepju opera man šķiet pat interesanta. Pieļauju, ka kāds no tēliem tajā stipri improvizē vai izliekas, bet kopumā ir interesanti. Nu, tādā latviskā stilā var ielūrēt ar pusaci..
103. Fast-boy – Munkss nelecies, –  tā es sākumā gribēju teikt kad sāku lasīt. Sorry, tev daudz kur taisnība.  Atvaino. Tātad mēs ar Miķeli varam līdz 1. jūlijam padzīvot divatā? Hmm.. Par Miķelis tev formāli ir taisnība, viņš savu BF ir atradis. Gribi lai mēs kaut kur pārvācamies?  Mēs centīsimies tevi netraucēt un labosimies. Tev taču ar Miķelis viss ir beidzies,   tiesa? Paldies par aizstāvību pret Dark-horse, bet mēs arī protam sevi aizstāvēt. Nāc mājās suns grib ēst!
104. Fast-boy – Dark-horse es zinu ne tikai tavu mobilo, bet arī tavu adresi.  Pat ja Manx tevi izvēlēsies, šinīs mājās ne divatā, ne četratā nav ko darīt.
105. Fast-boy – Dark-horse tev ar veselību viss kārtībā?  Vienu brīdi tu mīli mani, jau otru brīdi Manx, tad..  Cherchez la femme, jeb vīrieši tomēr maksā vairāk?
106. Dadzis – Fast-boy.  Ja jūs negribat dzīvot trijatā – tu, Miķelis, Manx (kāpēc gan ne?),  tad tavam bračkam tomēr ir taisnība. Tev ar savu boy-friendu vajadzētu dzīvot atsevišķi.  Es arī negribētu, ka mans bijušais BF dzīvo manā dzīvoklī, kaut vai ar manu bračku. Viena lieta ir BF, otra – brāļu attiecības.  Nepievērsiet Dark-horse uzmanību.  Kā saka angļi – Dogs bark, but the caravan goes on.
107. Miķelis – Manx paldies.  Tu biji un esi mans labākais draugs neraugoties ne uz ko.  Neņem ļaunā, mēs labosimies. Par kompi neuztraucies, pārstartēsim to BIOS.  Ja tu runā par to elektroinstalāciju darbnīcā un garāžā, tad Fast-boy  nav vainīgs – es to ievilku. Viņš vienkārši pēc negulētās nakts nolūza.  Rīt no rīta visu izlabosim, neuztraucies.
108. Miķelis – Manx.  Pie fātera pagaidām neej, vismaz neizjauc mūsu medusmēnesi. Viņš jau tā tik īss.  Fast-boy vēl visi eksāmenu stresi nav pārgājuši, un dokumentu iesniegšana arī vēl priekšā.  Esi tik mīļš, uzgaidi!   Buča.
109. Miķelis – Dadzis  Man tāds variants patiktu, bet..  Nezinu ko par to domā Manx.
110. Manx – Kamēr jūs pūtātāties, es šodien jau visu pārtaisīju.  Ja nezini kas ir nulle, fāze, zeme ect, tad trīs fāzu tīklam nav pat ko tuvoties. Ja kādu nositīs,  kas par to atbildēs?  Pašlaik esmu pie fātera darbā.  Ja nebūtu uzsākta šī diskusija, fāters vēl ilgi nezinātu jūsu abu jaunos nikus. A manējais  kāds bija, tāds arī paliks. Miķeli,  ja māki lasīt starp rindām, tad tagad tu zini ko nezināji, un ko es par to visu domāju.  Bye! See you later.  Izved suni!
111. Dadzis – Tātad,  Revenons ā nos moutons.
112. Miķelis – Pats Tu Dadzis auns esi!  Pfui!
113. Dadzis – Proti franciski?  Malacis! Neuztver burtiski, tas tāds teiciens.
114. Manx – Veči, taisiet galdu. Būšu 1. julija. Bye! Visiem bučas..
115.  Fast-boy – Nāc mājās, suns gaudo un neēd!
116. Grace – Fast-boy, tak ņem un vienreiz piebeidz tā suņa, i būs miers, netraucēs dārgo mieru, i jābaro nebūs.
117. Fast-boy – Būs jāpalaiž teff biksās  viņš speciāli dresēts.   Viņš  vienkārši skumst pēc saimnieka.   Tu nemīli dzīvniekus, jeb cilvēkus arī?
118. Grace – Vienkārši neciešu suņus.
119. Manx – Grace, tu sevi mīli?
120. Grace – kā jau jebkurš kaķis mīlu pats sevi, eju kur pašam patīk un daru, kas pašam tīk. Kā arī neieredzu suņus – blusas, suņa smaka, vankšķ bez vajadzības utt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *