Menu

Marionete cita rokās

- Uncategorized

121. Miķelis – Grace,  ņem priekšā kuci!
122. Manx – Kaķim arī ira blusas!  Tu ruņčus unkaķenes arī ņem priekšā?   Vispār jau te cita tēma
123. Grace – Fui, neesmu jau zoofīls un pie tam uz kucēm mani nevelk. Runājot par blusām – kaķiem tas ir daudz retāk nekā suņiem.
124. Dark-horse – Nu kā jums tur visiem iet?   Izsalkusi neesat?  Es teff Fast-boy arī dāvanu sagatavoju.   Uz vārda dienu varot ierasties neaicināts.  Ko suns dara?
125.  Manx – Tu liksies vienreiz mierā?  Dark-horse! Nu niez teff tas gals!  Vai tik nebūsi noķēris STS vai vēl ko labāku?   Grace meklē sev BF mēģini tur!  Dark-horse, ļauj minēt! Tā dāvana esi tu pats?  Danaja dāvanas te nepieņem un, starp citu, dāvātam zirgam zobos skatās.
126. Manx – Grace, Dark-horse teff varētu derēt! Viņš ir lunkans  viltīgs  pastāvīgs  un tik pat nekaunīgs  kā taffs   kaķis. Jums kopā ģeldēs!
127. Manx – Fast-boy  neļauj Miķelis iet pie rācijas,  citādi man nāksies raudāt  un viņam arī.  Man jau zvanīja, ka ar manu callname kāds iet ēterā.  Skatieties, abi dabūsiet pa biksēm! Maybe paliksieties bez..  Bye!
128. Dadzis – Fast-boy,  sveiciens pagājušajās Imantdienās  un bērnu aizsardzības dienā!  Kas jauns new family?
129. Manx – Family viss Okay!  Pēc vērtīgām dāvanām  no mums abiem un vētrainās nakts,  abi BF kaut kur blandās. Kompis kluva bagātāks par 80GB HDD + tīkla karte!  Cool!
Mana dāvana arī nebija slikta.  Viss rit uz priekšu.
130. Dark-horse – Ja, ja..  Tā tev tikai Manx liekas. Pagaidīsim vakaru, redzēsim cik jūs šovakar kopā būsiet!   It sevišķi pēc tavas vakardienas dāvanas Fast-boy.   Hmm, hmm..
131. Manx – Kā tu man esi Dark-horse apnicis ar savām asprātībām.  Nostradams atradies.
132. Dadzis – Kas jums tur puiši notiek?
133. Manx – Nav ne mazākās jausmas ko tas Dark-horse te murgo.
134. Manx – Viņš parasti zina to, ko citi vēl nezina.
135. Dadzis – Viņš tālu no jums dzivo? Pārāk informēts par visu kas notiek jūsmājas? Būs kādu elektronisku blusu ielicis. Pārbaudiet..
136. Manx – Doma laba.  Man skeneris ir, pārbaudīsim.  Kaut gan tas maz ticams, ka..  Nē, viņš tam ir par stulbu..  Tici man  Dadzis.
137. Fast-boy – Miķeli  atgriezies mājās, ko mēs skraidīsim viens otram pakaļ pa pilsētu.  Tu taču pats gribēji lai bračka piedalās nelielā orģijā.  Kad mēs agrāk ar viņu bijām kopā gultā, tevi tas neuztrauca, bet tagad..   Starp citu tu taču pats viņu aicināji gultā.
138. Miķelis – Jā, ja trijatā,  nevis kā jus izdarījāt.  Sagaidījāt kad aizmigu un ņēmāties kā divi trusīši.  Es to no jums nebiju gaidījis, nedz arī pelnījis. Jūs abi man ielikāt rocinu.  Pats savu vārdadienas dāvanu mums visiem sabojāji.
139. Fast-boy – Neesi kā meitene, izbeidz lauzties.   Es sapratu, ka tu man šo iespēju uzdāvināji.  Viss, vairāk uz bračku neskatīšos ne mūžam.
140. Dark-horse – Fast-boy.  A tu kā biji domājis, kāpēc jūs abi Miķelim esat vajadzīgi?  Divi BF un garantēts dzīvoklis. Ha-ha..  Bet par to meiteni tev gan taisnība.   Viņš tajā kleitā forši izskatījās. Es sākumā pat nesapratu kas un kā.  Tikai tad pielēca, kad sākāt skūpstīties un viņš tevi vilka gultā lai sniegtu rimmingu.   Ar bračku arī tev labi gāja.  Congratulations!

141. Fast-boy – Tu Dark-horse sen neesi dabūjis bietē.  Dark-horse, ar ko tu kopā spēlē, pārāk labi esi par visu informēts?  Ar Miķeli vai Manx uz vienu roku?
142. Fast-boy – Miķeli, varbūt tu zini kas mūsu mājās notiek  ? Kā tu martā parādījies pie horizonta, tā viss te sāka iet ačgārni.
143. Miķelis – Es ne ar vienu ne uz kādu roku nespēlēju,  es esmu viscaur nopietns. Es starp citu, parādījos pēc Lieldienām, bet šeit čatā februārī, kad zaudēju savu BF.  Tu to visu ne sliktāk par mani zini.
144. Fast-boy – Atvaino Miķeli,  zinu protams.  Bija mulķīgi no manas puses tā domāt, atvaino.  Nāc mājās, es, ja tu tā gribēsi, uz bračku pat virsu neskatīšos.  Bet Manx arī diez vai būtu uz vienu roku ar tumšo-zirdziņu. Kas te vells parāvis notiek!  Var man kāds to paskaidrot?
145. Dark-horse – Ij nedomā man Fast-boy  pat pirkstu piedurt.  Esmu tava fātera aizsardzībā, vot tā!  Ja gribēšu, jūs visi trīs varēsiet meklēt sev mājvietu citur.  Nevajadzēja jums toreiz viņam atņemt Miķelis, un viss būtu kārtībā.  Tā vietā jūs visi trīs nostājāties pret viņu.  Tagad es esmu viņa favorīts.
146. Fast-boy – Tu tiesām esi dulls, jeb izliecies?  Favorīts atradies.  Fāters te sen jau nečato.  Ver vaļā privāto saraksti, nav ko te liet ūdeni uz dzirnavām.
147. Dark-horse – Man tepat ir labi, man ne par ko nav jākaunas.  Ne jau es jūsu fāteri iedzinu slimnīcā ar infarktu,  bet jūs visi trīs tie bijāt. Tā gan.
148. Miķelis – Es taču tev Fast-boy teicu, ka fāters neliksies mierā lai dabūtu sev mani. Sākumā tie dokumenti, tagad sameklējis sev sabiedroto. Tinamies miglā.
149. Fast-boy – Dark-horse,  kas tu esi – figūra vai marionete cita rokās? Tev pašam arī ir kāds mērķis?  Tu gribi katru no mums iedabūt savā gultā,  varbūt gribi būt ceturtais BF cīņā pret mūsu fāterim? Kas tev aiz īsti ādas?  Mēs ar Miķeli esam aizņemti. Tu gribi sev Manx, bet Miķelis tiek mūsu fāterim? Dark-horse, kurā frontes pusē tu gribi stāvēt?  Mēs starp citu trijatā atradīsim citas mājas, ja tas būs nepieciešams.
150. Dadzis – Nu gan jums te augstu iet.  Nu arī fāters piebiedrojies.  Gan gēnus skaldāt, gan Miķeli dalāt. Pluss vēl Dark-horse par draugu visiem metas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *