Menu

Finansiālas problēmas

- Uncategorized

151. Dadzis – Dark-horse.  No kurienes tev šī informācija  Ne tu, ne fāters dzīvokli sen nav bijuši?  Tikai viņi trīs, neskaitot suni.  Vai tik tu neesi draugos ar mājas gariņu?
152. Dadzis – Miķeli,  kas tie par dokumentiem ar kuriem, kā es sapratu, tevi šantažē?  Ir attiecīgas iestādes kur meklēt aizsardzību.
153. Dadzis – Fast-boy, kāds fāteram čatā bija niks?
154. Miķelis – Dadzis. Ir papīri, bet…  Varu tik pateikt, ka pēc tam kad es tos ieguvu, Fast-boy fāters dabūja insultu.  Fast-boy viņus ieguva un nostājās mana pusē. Tad es būtībā sapratu, ka viņš ir mans boy-friends, mana labākā aizsardzība.  Man labākus draugus par Manx un Fast-boy neatrast.  Bet tie papīri…  Viņus var izmantot dažādi, viss atkarīgs no cilvēka un mērķiem. Labāk tādus papīrus turēt pie sevis vai iznīcināt.  Tie ir tikai vienā eksemplārā. Būs laikam tomēr jāsadedzina.
155. Fast-boy – Dadzis.  Nav svarīgi kāds niks katram bija agrāk. Daudz svarīgāk ir tas, ka atradās nevienaldzīgi cilvēki, kuri palīdzēja un pat piedāvāja naktsmājas.  Viss plūst, viss mainās.. Redz, Dark-horse tam ir uzskatāms piemērs.
156. Manx – Miķeli nāc mājās, izštukosim ko darīt tālāk.  Fast-boy, būs jaizpēta tā Evor apsardzes signalizācija ko pavasarī pirms Lieldienām mājās uzstādīja. Tev taču tajā firmā strādā draugs. Parunā ar viņu ko mēs varam atslēgt.  Man negribās visu laiku dzīvot zem vāka.
157. Miķelis – Gaidi, pēc stundas būšu. Fast-boy Okay, jo ātrāk sāksim, jo ātrāk beigsim, lielāka fora mums būs. Tikai darīt ar Dark-horse?
158. fast-boy– Okay, jo ātrāk sāksim, jo ātrāk beigsim, lielāka fora mums būs. Tikai darīt ar dark-horse?
159. Dadzis – Lai jums sokas.  Starp citu, līdz oktobrim, ja dikti vajadzēs, varu divas istabas privātmājā izbrīvēt. Tiesa, bez pansijas, tīra pašapkalpošanās.
160. Dadzis – Dark-horse.  Kādu pozīciju tu ieņemsi? Kā rādās tu esi palicis mazākumā, tev tā nešķiet?
161. Dark-horse – Es neesmu ne viena pusē, es esmu pats par sevi.  Paskatīšos kas no šīs jūsu divkaujas sanāks.  Nav nekā muļķīgāka kā līst kautiņā nezinot uzvarētāju.
162. Dark-horse – Manx,  tā tev ir pareiza doma par to signalizāciju.  Es šad un tad pasēdēju pie monitora jūs vērojot.  Tas tā, starp citu..  Vai ir ieraksti, es gan nezinu. Es atstāju skatuvi jūsu rīcībā, kungi.
163. Dadzis – Mjā…   Man nav ko teikt.  Sākumā bija vārds. Dokumentēts vārds.  Nu iespējams, ka ir arī video..
164. Dadzis – Realitātes šovs – “dzīve aiz stikla”. Dzīvojot stikla pilī, nemet akmeni pirmais, tas mēdz kā bumerags atgriezties. Interesanti, kas ir režisors?
165. Dadzis – Beidzot tu Dark-horse sāc pieņemties prātā.  Tev istaba manā mājā gan neatradīsies.
166. Manx – Fast-boy, met visu pie malas, jābrauc uz traumām.  Zvanīja fāters, esot kritis un lauzis kaut kādu tur gūžas kakliņu. Zaļā polise un kas tur vēl jāizved.
167. Miķelis – Es arī braucu.
168. Dadzis – Miķeli  sēdi mājās, lai bračkas brauc, tā ir viņu darīšana. Bet gūžas, varbūt augštilba kakliņa lūzums?  Hmm… Puikas, jums būs baigās finansiālās problēmas.  Tas ir mazākais – ja ātri un labi sadzīs, ja nedzīs, tad…  Protezēšana sālīti maksā. Fāters bija apdrošināts?
169. Fast-boy – Bija, bet vai ir pagarinājis, to gan nezinu.
170. Dadzis – Dariet zināmu, kas un kā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *